Devinim İK Eğitimleri

Ankara'da OutDoor Eğitimleri

Çok uzun zamandır planladığımız Dış Mekan (OutDoor) Eğitim ve Aktivitelerine başlamış bulunuyoruz. Haziran ve Temmuz aylarındaki 3 ayrı gruba gerçekleştirdiğimiz eğitimle açık havada, sınıf havasından uzak ve son derece keyifli bir ortamda Takım Oluşturma, Aidiyet, Problem Çözme gibi teknikleri de içeren eğitimlerimiz sonucu ilk görüşler son derece olumlu gelmeye başladı. Eğitim ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Motivasyon Eğitimi

Motivasyonu düşen çalışanlar, motivasyonu düşük bir kurum vb. Bu tarz ifadeleri günlük yaşamda çok sık duyarız ama nedense bunu düzeltme yoluna gitmeyiz. Kişi dişinden rahatsızsa bir diş hekimine gider, bacağı ağrıyorsa bir doktora görünür ama Motivasyon düşünce bunu giderme için ne kendisi ne de yöneticisi bir girişimde bulunur. İşte bu eğitim kişilerin motivasyonlarının düşmesinin önüne geçilmesi ya da bulundukları durumdan kolayca çıkabilmelerine yol açacak etmenleri içermektedir. Aynı zamanda motivasyonu bir çalışma ortamında neler düşürmektedir bunu da saptayarak buna karşı önlmeler ve yöntemler geliştirilmesini de hedeflemeketedir.

Eğitim temel olarak aşağıdaki bileşenlerden oluşmaktadır.

  • Tanımı,
  • Ülkemizde ve Batıda Motivasyon algılaması,
  • Motivasyonu sürekli kılacak 20 sihirli tavsiye,
  • Dinamikleri,
  • Motivasyon hikayeleri (Cengiz Hanın hikayesi, kararlılık, Wright kardeşler, Sylvester Stallone'nin hikayesi, v.b.)
  • Motivasyon araçları.

Eğitim süresi 1 gün olup eğitim sonrasında katılımcılara kitapçık ve katılım belgesi verilmektedir.

Kayıt Koşulları

Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Bireysel Katılımlar için Ön Kayıt yaptırmanız ve sonrasında size gelecek bilgiler doğrultusunda Kesin Kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıntıları bu sayfadan öğrenebilirsiniz.