Devinim İK Eğitimleri

Ankara'da OutDoor Eğitimleri

Çok uzun zamandır planladığımız Dış Mekan (OutDoor) Eğitim ve Aktivitelerine başlamış bulunuyoruz. Haziran ve Temmuz aylarındaki 3 ayrı gruba gerçekleştirdiğimiz eğitimle açık havada, sınıf havasından uzak ve son derece keyifli bir ortamda Takım Oluşturma, Aidiyet, Problem Çözme gibi teknikleri de içeren eğitimlerimiz sonucu ilk görüşler son derece olumlu gelmeye başladı. Eğitim ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Resmi Yazışma Kuralları ve Türkçe Dilbilgisi Eğitimi

Çok basit gibi görünen ama yeri geldiğinde bir işin kaybedilmesine, kurum imajının zedelenmesine kadar farklı boyutlarda zararları olabilen bir durumdur Resmi Yazışma Kurallarını bilmemek ya da kötü bir Türkçeyle yazışmak. Bu durumu ortadan kaldırmayı hedefleyen bu eğitimimiz sonrasında birçok katılımcı yaptıkları yanlışların ne ciddi sonuçlarına yol açacabileceğini görerek çok daha özenli kullanmaya başladı yazışma sözcüklerini.

Eğitim temel olarak aşağıdaki bileşenlerden oluşmaktadır.

  • Resmi Yazı, Resmi Belge, Resmi Bilgi, Elektronik Ortam, Belge, Dosya Planı, Yazı Alanı gbi tanımlar,
  • Resmi Yazışma Ortamları, Nüsha Sayısı, Belge Boyutu ve Yazı Tipi,
  • Yazı Tipi ve Karakter,
  • Resmi Yazıda Başlık,
  • Sayı ve Evrak Kayıt Numarası,
  • Tarih, Konu, Gönderilen Makam, İlgi, Metin, İmza, Onay, Koordinasyon, Adres, Gizli Yazılar,
  • Örnek Uygulamalar.

Eğitim süresi 1 gün olup eğitim sonrasında katılımcılara kitapçık ve katılım belgesi verilmektedir.

Kayıt Koşulları

Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Bireysel Katılımlar için Ön Kayıt yaptırmanız ve sonrasında size gelecek bilgiler doğrultusunda Kesin Kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıntıları bu sayfadan öğrenebilirsiniz.