Devinim İK Eğitimleri

Ankara'da OutDoor Eğitimleri

Çok uzun zamandır planladığımız Dış Mekan (OutDoor) Eğitim ve Aktivitelerine başlamış bulunuyoruz. Haziran ve Temmuz aylarındaki 3 ayrı gruba gerçekleştirdiğimiz eğitimle açık havada, sınıf havasından uzak ve son derece keyifli bir ortamda Takım Oluşturma, Aidiyet, Problem Çözme gibi teknikleri de içeren eğitimlerimiz sonucu ilk görüşler son derece olumlu gelmeye başladı. Eğitim ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Devinim İK ve Bireysel Gelişim Eğitimleri Hakkında

1997 yılında eğitimci kökenli 2 ODTÜ'lü tarafından kurulan eğitim firmamız İnsan Kaynakları ve Bireysel Gelişim eğitimleri vermek üzere konusunda 20 yıllık deneyimleri barındıran bizzat sektör (hem özel hem kamu) içinden uzmanlarla çalışmaktadır.

Temel amacımız bireysel gelişim ve kurumsal gelişim eğitimlerini uzman kadromuzla, etkili ve verimli biçimde verebilmek ve böylece hem toplumsal hem de ekonomik anlamda bireylere ve kurumlara katkı sağlayabilmektir.

Bu amaçla Anadolu, Ankara, Bilkent, Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ gibi üniversitelerin seçkin eğitimci ve uzman kadrolarını ve sektörde yer etmiş uzmanları bu eğitimleri vermek üzere görevlendiriyoruz.