Devinim IK Eğitimleri

Ankara'da OutDoor Eğitimleri

Çok uzun zamandır planldığımız Dış Mekan (OutDoor) Eğitim ve Aktivitelerine başlamış bulunuyoruz. Haziran ve Temmuz aylarındaki 3 ayrı gruba gerçekleştirdiğimiz eğitimle açık havada, sınıf havasından uzak ve son derece keyifli bir ortamda Takım Oluşturma, Aidiyet, Problem Çözme gibi teknikleri de içeren eğitimlerimiz sonucu ilk görüşler son derece olumlu gelmeye başladı. Eğitim ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

İç Denetim Odaklı IT Denetimi Eğitimi

Yıllardır özel sektörde yer alan İç Denetim faaliyetlerinin 5018 sayılı yasa nedeniyle Kamu Kurum ve Kuruluşlarında da zorunlu hale gelmesi nedeniyle İç Denetim ve bunun önemli bir bileşeni olan IT (Bilişim) Denetimi konusunda uzmanlarca ve bu konuda yıllardır çalışan kişilerle güncel gelişimleri barındıran eğitimler. Ayrıntılar burada.

Ön Kayıt ve Kesin Kayıt

Devinim İK Eğitimleri olarak hem bireysel hem de kurumsal düzeyde eğitim vermekteyiz. Bireysel Başvurularda eğitimler ağırlıklı olarak Ankara Merkezimizde yapılmaktadır.

Kurumsal eğitim taleplerinde ise il sınırı olmaksızın tüm illerde yeterli başvuru olması durumunda eğitim vermekteyiz. Bugüne kadar ağırlıklı olarak İstanbul, İzmir, İzmit (Kocaeli), Bursa, Antalya, Trabzon, Eskişehir, Diyarbakır illerinde kurumların kendi ortamlarında ya da önceden ayarladığımız otellerin konferans salonlarında eğitim verdik ve talep geldikçe tüm illere, ilçelere gitmekteyiz.

Bireysel Katılım için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Açılacak en yakın eğitimde size geri bildirimde bulunulacak ve kesin kayıt işlemi için yapmanız gerekenler iletilecektir.

DEVİNİM EĞİTİM - Eğitim Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu


Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak katılmak istediğiniz eğitimi belirtiniz. Birden çok eğitime katılmak istiyorsanız diğer eğitimleri en alt kutucuğa ekleyebilirsiniz. Bu başvuru kesin kayıt değildir. Size daha sonra eğitim zamanı, kayıt kesinleştirme vb konularda bilgi iletilecektir. 


Adınız:
Soyadınız:
Katılmak İstediğiniz Eğitim:
Mesleğiniz:
Çalıştığınız Kurum:
İş Telefonunuz:
Cep Telefonunuz:
Bulunduğunuz Şehir:
E-mail:

Lütfen uygun olduğunuz zamanları belirtiniz:
(Uygun olduğunuz günü işaretleyip karşısındaki alana o gün hangi saatlerde uygun olduğunuzu belirtiniz.)
Günler: Saatler:
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Lütfen sormak/eklemek istediklerinizi yazınız: